Dlaczego LED

Ledy zrewolucjonizowały rynek oświetleniowy na całym świecie. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to najbardziej energooszczędna technologia i najdłużej żyjące źródło światła.

Żarówki Edisona mogą pójść już całkiem w zapomnienie. Na przestrzeni ostatnich lat zostały udoskonalone procesy produkcyjne, a co za tym idzie koszt wytworzenia ich stał się znacznie niższy. Tym samym ceny w sklepach czy hurtowniach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych stały się znacznie bardziej przystępne.

Oprawy z ledami mają spełniać różne zadania –  zależności od tego, czy mają być do wnętrz, czy na zewnątrz. Jeśli mówimy o oświetleniu wewnętrznym, to stosuje się je jako główne oświetlenie, oświetlenie dodatkowe, jako stylizacja wnętrza, czy tez ekspozycja witryn sklepowych. Coraz więcej firm inwestuje również w oświetlenie ledowe do biur, gdyż dzięki temu pomieszczenia dodatkowo się nie nagrzewają, tak jak ma to miejsce w przypadku halogenów. No i oczywiście w perspektywie długofalowej jest to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Oprawa uliczna LED

Jeśli spojrzeć na możliwości ledów i ich zastosowanie w oświetleniu zewnętrznym, to obecnie można również zastosować je do wszelkich potrzeb i pomysłów. Mogą służyć jako dodatek do pięknych ogrodów prywatnych, parków miejskich, jako doświetlenie detali architektonicznych budynków, zabytków kultury etc.

Producenci prześcigają się w ofertach opraw ledowych – konkurencyjne są ceny, zastosowania, barwa diod, ilość lumenów, charakterystyka i przeznaczenie opraw oświetleniowych, kształt, czy też nawet kolor.

Seria Lamprix Tech od Sun Eletro to oprawy zewnętrzne, które charakteryzują się solidnym wykonaniem  z najwyższej klasy stopu aluminium. Wszystkie oprawy nie zostaną zjedzone przez rdzę i są wyjątkowo odporne na skrajne warunki pogodowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wyszukiwarka

Kategorie